Nastavení xchatuPokud se nám přednastavená grafická podoba xchatu nelíbí, můžeme si ji upravit podle vlastních představ. Na výběr máme z celkem 24 různých stylů, jako je např. Surf, City, Krajina, Západ, Hory atd. Změnu provedeme kliknutím na ikonku skinu a následně na tlačítko Uložit. Kromě změny pozadí našeho profilu si můžeme změnit také barvy písma odkazu a úvodního vzkazu, barvu pozadí a orámování boxíků, a také obrázek na pozadí profilu (ten ovšem musí být z domény Fotoalba.cz). Pokud se chceme vrátit zpátky k původnímu vzhledu, stačí jen kliknout na tlačítko Reset.

Osudová seznamka Štěstí pro nezadané muže a ženy z České republiky.

Výhody xchatu

Chatování na xchatu přináší svým uživatelům spoustu výhod. Jednak se jedná o jeden z největších českých chatovacích serverů, takže ho navštěvuje velké množství lidí a tím se zvyšuje šance, že si na něm najdeme nového kamaráda, přítele nebo partnera. Xchat je navíc velmi dobře graficky zpracovaný, je přehledný a dá se na něm dobře orientovat. Nabízí spoustu místností v různých kategoriích, takže si v něm každý může najít tu, která ho zajímá. Výhodou je i provázanost s portálem Centrum.cz, fotoalba, diskusní fóra, hry a mnoho dalších funkcí.

Rande.cz je jedna z největších online seznamek v ČR. Facebook je jedna z pěti nejnavštěvovanějších web stránek na celém světě. Facebook.com má nyní přes miliardu a třista miliónů aktivních uživatelů.

Duely na xchatu

Zajímavou funkcí na xchatu jsou duely. Dostaneme se k nim před odkaz, který je na úvodní stránce xchatu mezi položkami Xchat a Fórum a v duelech vždy vybíráme ze dvou fotek, která se nám více líbí. Nejdříve si vždy vybereme, jestli chceme porovnávat holky nebo kluky a pak se nám vedle sebe zobrazí vždy dvě fotografie, každá od jednoho uživatele. Na toho, kdo se nám víc líbí pak stačí kliknout a tím mu dáme hlas. Hned poté pak uvidíme, v kolika procentech případů dotyčný uživatel byl úspěšný a zvítězil. Pod položkou Top Duel se pak můžeme podívat na přehled nejpřitažlivějších kluků a nejpřitažlivějších holek.

Seznamka Seznámit je jednou z největších v ČR. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz.Přátelé a „nepřátelé“

Kromě toho, že si můžeme ostatní uživatele klasicky přidávat do přátel, má xchat ještě jednu zajímavou a specifickou funkci. Pokud se nám někdo nelíbí, nebo se k nám třeba na chatu špatně zachoval, můžeme si ho uložit do kategorie Nepadli mi do oka. V nastavení svého profilu si pak můžeme sami určit, jestli chceme, aby se lidé, kterým jsme nepadli do oka, zobrazovali na našem profilu. Pokud nás někteří uživatelé třeba obtěžují a posílají nám např. nevhodné vzkazy, můžeme si je v kategorii Vzkazy pod položkou Ignorace přidat do seznamu lidí, od nichž se nám vzkazy nebudou zobrazovat.

Xchat a modré hvězdičky

Pro ty, kteří xchat využívají opravdu hodně často a chtějí mít speciální výhody, je určen VIP systém tzv. modrých hvězdiček. Uživatel, který si koupí modrou hvězdičku, která stojí 130 Kč na jeden rok, pak získá spoustu výhod oproti běžným uživatelům – např. větší limit pro počet fotek, autoarchiv doručených vzkazů, zasílání informací o vzkazech smskami, vyšší maximální počet přátel na profilu, posílání nových příspěvků na diskusních fórech na e-mail a mnoho dalších výhod. Modrou hvězdičku lze zaplatit poštovní složenkou nebo bankovním převodem a lidem, kteří xchat využívají pravidelně se její koupě určitě vyplatí.

Xchat a diskusní fóra

Nedílnou součástí xchatu jsou také diskusní fóra. Dostaneme se k nim přes odkaz na hlavní stránce a fóra jsou rozdělena do 21 kategorií, např. Auto-moto, Historie, Hudba, Koníčky a záliby, Literatura, Politika, Sport, Věda a technika atd. Každá z těchto kategorií pak obsahuje několik samostatných témat, ke kterým můžeme přidávat příspěvky a diskutovat o nich.

Webík na xchatu

Zajímavou funkcí xchatu je tzv. webík. Jedná se o stránku, kterou si můžeme přidat na náš xchatový profil a na tuto stránku si můžeme nahrát různé fotky nebo obrázky a vytvořit z nich koláž. Můžeme k tomu připsat i nějaké texty, komiksové bubliny, rámečky a různě tuto stránku upravovat. Webík je zajímavou možností, jak vyjádřit naši osobnost a ukázat, co se nám líbí a co máme rádi. Díky dobře zpracovanému a zajímavému webíku tak můžeme i zvýšit svoji šanci na seznámení.

Hry na Xchatu

Přes úvodní stránku xchatu se můžeme rovnou dostat na herní server gamescafe.cz, který obsahuje spoustu zajímavých her, které si můžeme rovnou online zahrát. Hry jsou pro větší přehlednost rozděleny do několika kategorií (nejhranější, akční, dobrodružné, strategie, střílečky, sportovní, pro více hráčů).

Xchat v mobilu

Xchat můžeme využívat nejen na svých stolních počítačích a noteboocích, ale můžeme k němu přistupovat i ze svých mobilních telefonů. Mobilní xchat najdeme pod adresou m.xchat.cz a můžeme tak chatovat se svými kamarády nebo se seznamovat i když zrovna nejsme u počítače.

Ostatní chaty

Kromě xchatu je na českém internetu celá řada dalších stránek, na kterých můžeme chatovat, povídat si s kamarády a seznamovat se. Mezi ty nejznámější bezesporu patří stránky lide.cz, patřící pod portál Seznam. Na adrese http://chat.lide.cz/ najdeme seznam osmi hlavních kategorií – Města a místa, Seznámení a flirt, Sex a vše kolem něj, Hudba, Pokec a zábava, Koníčky a zájmy, Ostatní a Sport. Každá z těchto kategorií pak obsahuje několik desítek samostatných místností, ve kterých můžeme chatovat. Kromě stálých místností je možné zakládat i místnosti dočasné.

Další známou stránkou, na které je možné chatovat je portál libimseti.cz. Jedná se o stránku oblíbenou spíše u mladších lidí, která byla v minulosti hodně navštěvovaná a nesmírně populární, ale po nástupu Facebooku zájem o ni prudce poklesl. Stále však tato stránka funguje a je na ní možné se seznamovat a chatovat v různých místnostech. Ty jsou zde rozděleny do šesti kategorií – Města a místa, Seznámení a flirt, Hudba, lifestyle, Pokec a zábava, Sex a neřesti a Ostatní. Každá kategorie pak obsahuje několik místností. Součástí stránky libimseti.cz je i seznamka, diskusní fóra, hry a další rubriky.

Kromě výše zmíněných stránek existuje na internetu i několik dalších chatovacích webů, ale ty už nejsou tak známé a nemají příliš vysokou návštěvnost.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Centrum a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Snadné seznamování přes internet - online seznamka Seznamte.se.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!